X
تبلیغات
رایتل

نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

پیش بازی منچسترسیتی-یوونتوس

گروه D لیگ قهرمانان اروپا

دو تیم منچسترسیتی و یوونتوس، امشب در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دو تیم در حالی پای به اولین دیدارشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان می گذارند که چندین ستاره ی خود را برای ...


ادامه خبر را در ادامه مطلب مشاهده کنید...

 
دو تیم در حالی پای به اولین دیدارشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان می گذارند که چندین ستاره ی خود را برای این دیدار در اختیار نخواهند داشت.

منچسترسیتی

شاگردان مانوئل پیگرینی فصل را با روندی استثنایی آغاز کردند و تا به حال، در 5 بازی خود به پیروزی رسیده اند. آنها در لیگ تا به حال گلی دریافت نکرده اند و با عملکردی بسیار خوب، آماده این دیدار شده اند. این در حالیست که یووه، به هیچ وجه آماده نیست و شرایط خوبی را سپری نمی‌کند.سیتی در 5 سال اخیر در اروپا هیچگاه نتوانسته در اروپا خودش را ثابت کند و با هزینه گزافی که در تابستان برای تقویت تیمش انجام داده، انتظار می‌رود که آنها این فصل در اروپا موفقیت داشته باشند. پابلو زابالتا، فابین دلف، داوید سیلوا ، رحیم استرلینگ و سرجیو آگوئرو،احتمالا در بازی امشب حضور نخواهند داشت.

یوونتوس

شاگردان ماسیمیانو آلگری در 3 بازی ابتدایی خود در سری آ، 2 شکست و 1 تساوی کسب کرده اند و در رده ی هفدهم جدول قرار گرفته اند. با تغییرات عمده ای که در یووه در فصل گذشته به وجود آمد، حال بانوی پیر به دنبال پیدا کردن هسته ی جدید تیمش است.جدایی ته وز، پیرلو و ویدال باعث شده تا تیم تا حدودی خودش را گم کند. آلگری و شاگردانش به شدت تحت فشار هستند که شرایط را تغییر دهند وبه روند خوب یووه بازگردند. یووه و منچسترسیتی سال 2010 به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو بازی با تساوی به پایان رسید.

نتایج اخیر و دیدارهای رودرروی دو تیم:
ترکیب احتمالی:

پیش بینی کاربران سایت who scored:پرتکرارترین نتیجه: پیروزی 1-0 منچسترسیتی

پیش بینی پیروزی منچسترسیتی: 63.64 درصد

پیش بینی پیروزی یوونتوس: 13.64 درصد
" منبع خبر: ورزش سه "

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 24 شهریور 1394ساعت14:01 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب