نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

نتیجه بازی سایپا و سیاه جامگان

حذف سیاه‌جامگان در ضربات پنالتی / سایپا به استقبال تراکتور رفت

سایپا با پیروزی 3 بر یک در ضربات پنالتی به جمع 8 تیم برتر جام‌حذفی صعود کرد.


   2 تیم سیاه جامگان و سایپا در حضور 3 هزار تماشاگر مشهدی به میدان رفتند که نتیجه تلاش بازیکنان دو تیم بعد از 120 دقیقه بدون گل مساوی بود اما سایپا با درخشش دروازه‌بان خارجی اش با نتیجه 3 ـ 1 حریف را برد و به مرحله بعد رفت تا برنده دیدار صبا ـ تراکتور بازی کند.

مرحله یک هشتم پایانی جام حذفی ، ورزشگاه ثامن مشهد،
داور: ایرج حاج بابایی کمک ها: تورج عیوض محمدی، محمد رضا مدیر روستا

سیاه جامگان مشهد:
محسن فروزان، امید تیزرو، سید میثم حسینی، سالار افراسیابی، غلامرضا عنایتی، امید سینک، رضا شربتی، علیرضا نقی زاده، سید پیمان میری(دقیقه 80 بابک مرادی)، بهروز افشار فروغی ،جیمی داسیلوا(دقیقه 82 سجاد رهبر)
سرمربی: سعید رمضانی

سایپای کرج:
راتکو دویکویچ، وحید محمدزاده، روزبه شاه علی دوست، جواد نکونام، علی زینالی(دقیقه 74 علی قلی زاده)، ابراهیم صادقی،غلامرضا رضایی، مهدی ترابی(89 ابراهیم شکوری)، حامد شیری، محمد علی نژاد، مسعود ابراهیم زاده

ضیافت پنالتی ها به سود سایپا

از تیم سیاه جامگان غلامرضا عنایتی پشت اولین ضربه ایستاد که شوت او را دویکویچ دروازه‌بان خارجی سایپایی ها مهار کرد. پس از آن بهروز افشارفروغی موفق شد اولین گل سیاه جامگان را به ثمر برساند اما میثم حسینی و امیر تیزرو هر دو ضربات خود را از دست دادند. در آن سو در تیم سایپا ضربات حامد شیری، جواد نکونام و مسعود ابراهیم‌زاده به گل نشست تا سایپا یک بار دیگر با خاطره خوش از پنالتی ها سربلند بیرون بیاید. از بین بازیکنان سایپا روزبه شاه علیدوست پنالتی خود را خراب کرد.
بهترین بازیکن: دویکوییچ دروازه بوسنیایی سایپا با مهار پنالتی عنایتی نقش زیادی در این پیروزی داشت. نکته جالب این است که اگر تراکتور موفق به حذف صبا شود، 2 تیم سایپا و تراکتور بازی تکراری جام‌حذفی در فصل گذشته را انجام می‌دهند.
اتفاق ویژه: رضا عنایتی بازیکن باتجربه سیاه جامگان اولین پنالتی تیمش را در این مسابقه از دست داد تا به نوعی سند شکست تیمش را امضا کند.

دقایق حساس:

دقیقه 7 – داسیلوای برزیلی که برای اولین بار در ترکیب سیاه جامگان به میدان می رفت در نیمه اول سه موقعیت داشت که مهمترین آن در دقیقه 7 بازی با پاس پشت پای میری در پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 34 – صحنه مشکوک به خطای پنالتی روی غلامرضا رضایی به وجود آمد که در نهایت با خروج فروزان از دروازه توپ به اوت رفت.

دقیقه 43 – مهدی ترابی هافبک سایپا در دقایق پایانی صاحب موقعی شوت زنی شد که البته شوت او از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 65 – جواد نکونام در یک موقعیت خوب از میانه زمین شوت محکمی را به سمت دروازه سیاه جامگان راهی کرد که توپ با واکنش خوب فروزان راهی کرنر شد.

حاشیه ها:

* قبل از شروع بازی رضا عنایتی کاپیتان سیاه جامگان و محسن فروزان دروازبان این تیم به سمت نیمکت سایپا و مجید جلالی رفتند.

*داسیلوا بازیکن برزیلی تیم سیاه جامگان که تا امروز پایش به توپ نخورده بود بعد از 6 بازی برای سیاه جامگان به میدان رفت.

*جواد نکونام پیش از بازی با فروزان، عنایتی و میثم حسینی بازیکنان سیاه جامگان خوش و بش کرد.
* احمد کامدار برای اولیین بار نیمکت نشین شده بود

*تلویزیون استانی خراسان برای پخش بازی درخواست از مدیران سیاه جامگان در خواست دو میلیون تومان پول کرده بود که وقتی مسوولین سیاه جامگان حاضر به پذیرش این مساله نشدند در نتیجه این بازی به صورت زنده از تلویزیون پخش نشد.


"منبع: ورزش 3"

تاریخ ارسال: دوشنبه 30 شهریور 1394ساعت04:13 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب