نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

ورود علی دایی به جمع مدعیان لیگ‌ برتر

4 دربی و اوج حساسیت در هفته سیزدهم

هفته سیزدهم لیگ‌برتر فوتبال ایران با انجام 3 مسابقه در شهرهای تبریز، مشهد و تهران ادامه یافت و تیم استقلال‌خوزستان با ادامه بردهای یک بر صفر، دوباره به صدرجدول لیگ بازگشت.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 علی دایی سرمربی صبا یکی از مهمترین برنده‌های هفته بود اگرچه گسترش و استقلال‌خوزستان هم کمی بالاتر از حد انتظار نتیجه گرفتند. مسابقات هفته سیزدهم با انجام 5 بازی ادامه خواهد یافت و استقلال و ذوب‌آهن این شانس را دارند تا با موفقیت در مسابقات فردا جایگاه سابق خود را پس بگیرند. در حال حاضر جدول لیگ آرایش عجیبی دارد و تیم‌های استقلال‌خوزستان، استقلال تهران، صبا، ذوب‌آهن و گسترش فولاد، 5 تیم بالای جدول لیگ هستند


4 دربی و روز فوق حساس لیگ

* در مسابقات فردا 2 دربی تهرانی (نفت ـ پرسپولیس، استقلال ـ سایپا) هفته سیزدهم را به اوج حساسیت خواهند رساند. استقلال به دنبال پس گرفتن صدرجدول از تیم سختکوش عبدالله ویسی است و پرسپولیس برای ادامه روند موفقیت‌آمیز به میدان می‌آید. آنها در صورت برد مقابل نفت این شانس را دارند که حتی تا رده چهارم جدول بالا بیایند اگرچه بعید است که این اتفاق در پایان هفته رخ بدهد.

* ذوب‌آهن در بازی ا ین هفته مقابل تیم خوب پدیده قرار خواهد گرفت که پیروزی شاگردان یحیی آنها را 23 امتیازی می‌کند که با این امتیازات آنها می‌توانند به رده سوم جدول بازگردند. البته بی‌شک کار خیلی سختی در انتظار ذوبی‌هاست. اگرچه شاگردان رضا مهاجری با لغو پروازهای مشهد ـ اصفهان با شرایط بدی به این شهر می‌رسند.

* فولادخوزستان در اوج بحران باید از موقعیت دیدار با استقلال اهواز استفاده کند. آنها در صورت پیروزی در این مسابقه این شانس را دارند که برای اولین‌بار در لیگ امسال در رده‌ای بالاتر از پانزدهم قرار بگیرند. با توجه به شکست سیاه جامگان، شاگردان اسکوچیچ در صورت برد جای این تیم را در رده چهاردهم می‌گیرند.

* تراکتورسازی و ملوان  دیگر دربی این هفته را برگزار می‌کنند. دربی تیم‌های نظامی لیگ که تعدادی از بااستعدادترین ستاره‌های فوتبال ایران را در اختیار دارند. هر دو تیم در هفته‌های گذشته در حد انتظار نتیجه نگرفته‌اند و یک بازی بسیار دشوار در انتظار شهر انزلی است. تونی اولیویرا که شایعه کناره‌گیری‌اش شدیدتر از قبل شنیده می‌شود، بیش از حمید استیلی به برد در این بازی احتیاج دارد.

** فردا در همین ساعت‌ها مشغول تحلیل نتایج و صحبت درباره شانس و بدشانسی تیم‌های مورد علاقه‌مان خواهیم بود. در این ساعات، ورزش سه را فراموش نکنید. ما با پوشش زنده مسابقات و حواشی و اخبار هفته سیزدهم لیگ مثل همیشه با شما خواهیم بود.

تاریخ ارسال: یکشنبه 8 آذر 1394ساعت21:01 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب