نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

بابانوئل حامل قرارداد جدید گواردیولا (عکس)

در بازدید گواردیولا از کلوب هواداران بایرن یکی از هواداران با پوشیدن لباس بابانوئل پیش‌نویس یک قرارداد را جلوی این مربی اسپانیایی گذاشت.

برای دیدن عکس و ادامه خبر به ادامه مطلب بروید.  بایرنی‌ها امروز طبق رسمی هر ساله با رسیدن به پایان نوامبر از چندین کلوب هواداران تیمشان بازدید کردند. پپ گواردیولا که کلوب "ویلزبیبورگ" را انتخاب کرده بود، با حرکتی خلاقانه از سوی یک هوادار غافلگیر شد. این هوادار که لباس بابانوئل را بر تن کرده بود، جلو آمد و با ارائه یک برگه نمادین قرارداد به پپ گفت:" فقط دستمزد درخواستی‌ات را بنویس و امضا کن."
این مربی که طی هفته‌های اخیر نشان داده به هیچ وجه تمایلی ندارد دیگر حرفی درمورد ماندن یا نماندن در بایرن بشنود، ابتدا از این حرکت جا خورد، اما بعد خندید و برای این هوادار دست زد اما به برگه قرارداد واکنشی نشان نداد.او سپس گفت:" مونیخ یک شهر بی‌نظیر و دیوانه‌کننده است، عاشقشم. من و خانواده‌ام از بودن در اینجا راضی هستیم." در این لحظه هواداری پرسید این مسئله موجب نمی‌شود قراردادتان را تمدید کنید؟ که پپ گفت:" چرا. این دلیل بزرگ و موجهی است." و افزود:" من از باشگاه و بازیکنانم راضی‌ام و به کار کردن در کنار همکارانی که اینجا دارم عشق می‌ورزم. بعد از بازی نوزدهم دسامبر مقابل هانوفر با سران باشگاه جلسه‌ای خواهیم گرفت و تصمیم نهایی را اتخاذ خواهیم کرد."
گفتنی است قرارداد گواردیولا با بایرن مونیخ تابستان 2016 به پایان می‌رسد و از همینرو مسئولان و هواداران این باشگاه ماه‌هاست شدیدا پیگیر تمدید آن هستند، اما این مربی اسپانیایی از هرگونه اظهارنظر درمورد برنامه آتی‌اش خودداری می‌کند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 9 آذر 1394ساعت13:17 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب