X
تبلیغات
رایتل

نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

نتیجه بازی تراکتوسازی و پدیده

پدیده باز هم توانست تراکتورسازی را شکست دهد تا علاوه بر به دست آوردن چهارمین پیروزی خود در برابر این تیم، رکورد خود را در شکست دادن این تیم دست نخورده ببیند.  پس از پیروزی مشهدی ها در بازی رفت، آنها امروز به تبریز رفته بودند تا نوار پیروزی های خود را در مقابل این تیم طولانی تر کنند، نواری که از ابتدای بازی های این دو تیم در لیگ برتر تاکنون بریده نشده است، پدیده امروز توانست در ورزشگاهی که شرایط جوی نامساعد داشت و طوفان و برف را در خود می دید به پیروزی چهارم خود در تاریخ لیگ برتر برسد. این بازی را می توان اولین باخت امیر قلعه نویی روی نیمکت تراکتورسازی نیز در لیگ برتر دانست.

هفته نوزدهم لیگ برتر ، ساعت 14:30  ورزشگاه یادگار امام تبریز
داور: سیدحسین زرگر کمک‌ها:  آرمان اسعدی،  علی دودانگه
کارت زرد:
دقیقه 16 – بهمن سالاری از پدیده

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، شاهین ثاقبی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، آلویس نانگ، مهدی کیانی، سعید آقایی و مهدی شریفی
سرمربی: امیر قلعه نویی 

پدیده:

مجتبی روشنگر،  احمد آل نعمه، محمدرضا ناصحی، مسعود نظرزاده، محمدحسین مرادمند، محسن یوسفی(55 فریبرز گرامی)، مصطفی احمدی،  میثم نقی زاده، معین عباسیان، مهدی خیری و بهمن سالاری(1+90 محمد خمیسی)
سرمربی: رضا مهاجری

شرح گل:

تراکتورسازی 0 پدیده 1 (دقیقه 53، محسن یوسفی) : مشهدی ها توانستند از شرایط جوی بازی نهایت استفاده را بکنند و یک پنالتی از حریف بگیرند و در نهایت محسن یوسفی که پشت این پنالتی ایستاده بود توانست برای اولین بار در این بازی گلزنی کند.
 
تراکتورسازی 1 پدیده 1 (دقیقه 66، محمد ایرانپوریان) : یک پنالتی دیگر در این بازی نتیجه بازی را تغییر داد، این بار تراکتورسازان توانستند گلزنی کنند، پنالتی که از برخورد توپ به دست مدافع پدیده نصیب تبریزی ها شد با ضربه ایرانپوریان به دومین گل این بازی تبدیل شد.

تراکتورسازی 1 پدیده 2 (دقیقه 74، فریبرز گرامی) : سانتر مشهدی ها در این لحظه و در حالی که بازیکنان زیادی در محوطه تبریزی ها حضور داشتند با ضربه سر دقیق و زیبای فریبرز گرامی به گل دوم پدیده تبدیل شد.

دقایق حساس:

دقیقه 17 – نفوذ و سانتر ایرانپوریان از جناح راست با ضربه سر شریفی روبرو شد اما این توپ از کنار دروازه روشنگر به بیرون رفت.
دقیقه 22 – بازهم سانتر ایرانپوریان برای شریفی فرستاده شد و ضربه بغل پای این بازیکن نیز به طرز خطرناکی از بالای دروازه پدیده به بیرون رفت.
دقیقه ۳۵ – سانتر بختیار رحمانی درون محوطه جریمه به خلیل زاده رسید اما ضربه سر این بازیکن بیرون رفت.
دقیقه 44 – سانتر دیگری از بختیار رحمانی، روی دروازه پدیده با ضربه سر شجاع خلیل زاده از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 56 – مهدی شریفی از پشت محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه مشهدی ها کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه 81 – بازهم معین عباسیان خطرناک ظاهر شد و ضربه خود را به سمت دروازه تبریزی ها زد اما این توپ خطرناک از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.
تاریخ ارسال: یکشنبه 18 بهمن 1394ساعت17:25 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب