X
تبلیغات
رایتل

نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

استقلال‌ خوزستان - تراکتور؛ ویسی و باز هم طلسم‌ شکنی؟

استقلال خوزستان و تراکتورسازی فردا در حالی به مصاف یکدیگرمی روند که آبی پوشان خوزستانی تاکنون نتوانسته تیم محبوب تبریزی را در لیگ برتر شکست دهند.

                                                                                                                                                                                                

 دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر به مصاف یکدیگر بروند، تراکتورسازی بعد از باخت در تبریز برابر پدیده به اهواز رفته و در سمت مقابل استقلالی های خوزستان با روحیه ای بالا بعد از شکست سایپا در تهران به این دیدار چشم دوخته اند که در بازی رفت حاصلی جز نتیجه تساوی 0-0 نداشت.

استقلال خوزستان به دنبال صدر
استقلالی های خوزستان اکنون با 36 امتیاز و با تفاضل گل کم تر در رده دوم قرار دارند، شاگردان ویسی که تنها در اهواز برابر همشهری شان فولاد شکست خورده اند می خواهند در این بازی سه امتیاز را مال خود کنند. میثم دورقی و روح الله سیف الهی به دلیل محرومیت و مهدی زبیدی و خنیفر به دلیل محرومیت در این بازی نخواهند بود.

تراکتورسازی امتیاز می خواهد
تیم تراکتور سازی در 6 هفته ای که امیرقلعه نویی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می بیند 2 برد، 3 تساوی و یک باخت را تجربه کرده است، تراکتوری ها در بازی قبل اولین شکستشان را در تبریز برابر پدیده تجربه کردند. آنها برای این بازی تنها فردین عابدینی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. تراکتورسازی اکنون با 27 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد و در صورت برد می تواند تا رتبه 5 م نیز بالا بیاید.

آمار دوئل های تیم در لیگ برتر
این دو تیم تا کنون 5 بازی در لیگ برتر به میدان رفته اند که تراکتور سازی 3 برد را به دست آورده و 2 بازی دیگر با تساوی به پایان رسیده است. استقلال خوزستان تا کنون نتوانسته تراکتورسازی را شکست دهد و باید دید می تواند اولین بردش را برابر این تیم جشن بگیرد و طلسم را بشکند.

بازی رایگان در غدیر
مسئولان استقلال خوزستان این بازی را رایگان اعلام کرده اند تا هواداران بیش تری تیمشان را در این بازی همراهی کنند و بتوانند موفق تر در بازی باشند.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 22 بهمن 1394ساعت16:10 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب