X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

جدول ارزشمند ترین بازیکنان لیگ برتر

صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ پس از پایان بازی های هفته هفتم یک مهمان ناخوانده داشت، مدافع راست تراکتورسازان خود را به زوج مبعلی و ترابی در صدر جدول رساند.

                                                                                                                                     پس از برگزاری بازی های هفته هفتم، رقابت بازیکنان در صدر جدول ارزشمندترین ها با حساسیت ویژه ای دنبال شد، پرگل و جذاب شدن بازی های لیگ در هفته گذشته نیز مزید بر علت شد تا بازیکنان حاضر در جدول مهمان هایی را بین خود ببینند.


با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم همراه "ورزش سه" باشید:


ایمان مبعلی – 7 امتیاز، هر بازی یک سورپرایز برای دایی

 


گویا باید باور کنیم ایمان مبعلی این روزها تبدیل به شعبده بازی شده که در هر بازی شعبده ای برای عرضه دارد، او پس از یک هفته توقف، در بازی تیمش برابر ماشین سازی نیز یک پاس گل ارسال کرد تا 7 امتیازی شود و مهدی ترابی را جا بگذارد. مهندس نفتی ها اکنون 3 گل زده و 4 پاس گل در کارنامه خود دارد و به عنوان بهترین پاسور لیگ در صدر جدول گلسازها قرار دارد.


مهدی ترابی – 6 امتیاز، سایه به سایه صدر

 


ستاره این فصل نارنجی پوشان همانطور که پیش بینی می شد در ادامه فصل های اخیر به درخشش خود ادامه داد، ترابی که این روزها حکم فرشته نجات سایپایی ها را دارد هرچند نتوانست در باخت این تیم برابر صبا کاری کند اما تاکنون 4 بار برای این تیم گلزنی کرده و به عنوان یکی از آقای گل های لیگ مطرح است، او 2 برای سایر بازیکنان تیمش گلسازی کرده است.


محمد ایرانپوریان – 6 امتیاز، مهمان ناخوانده صدر

 


مدافع راست تراکتوری ها و کاپیتان دوم این تیم، در ادامه بازی های کم نوسان خود در فصل گذشته، در لیگ شانزدهم هم برای تیمش کارآمد ظاهر شده است، او که به عنوان یکی از مهره های اصلی امیر قلعه نویی مطرح است با 4 گل زده به عنوان یکی از آقای گل های لیگ شناخته می شود، البته ایرانپوریان تاکنون با 2 پاس گل خود، مهاجمان تیمش را در معرض گلزنی قرار داد.


محمد قاضی – 5 امتیاز، بازگشت به اوج

 


مهاجم بلند قامت نفتی ها، یکی از موفق ترین دوران بازیگری خود را آغاز کرده است، قاضی که 4 بار برای دایی و تیمش گلزنی کرده است این روزها تبدیل به مهاجم خطرناکی شده است که هر آن ممکن است با شوتی ناگهانی و ضربه سری مهلک دروازه حریف خود را باز کند، مهاجم سابق سرخابی های پایتخت یک بار هم با پاس گل خود برای تیمش گلسازی کرده است.


رحیم زهیوی – 5 امتیاز، در پی ادامه درخشش

 


مهاجم کارآمد خوزستانی ها خیلی زود توانست نشان دهد درخشش فصل قبل او یک اتفاق نبود، زهیوی که تاکنون 3 بار توانسته برای تیمش گلزنی کند از بازیکنان غیرقابل انکار خوزستانی هاست و بدون تردید یکی از مهمترین مهره های سیروس پورموسوی برای نبرد با حریفان محسوب می شود. زهیوی علاوه بر گل های خود، از مهاجمان گلساز لیگ محسوب می شود و 2 بار نیز برای سایر همبازیان خود پاس گل ارسال کرده است.


حسین بیت سعید – 4 امتیاز، همچنان گلزن

 


دومین ضلع از مثلث معروف خوزستانی ها نیز به درخشش خود ادامه داده است، بیت سعید امسال نیز توانسته خود را در بین بهترین گلزنان لیگ برتر قرار دهد و 4 بار برای تیمش گلزنی کند.


محمد شادکام – 4 امتیاز، حضور عجیب

 


یکی از عجیب ترین بازیکنان حاضر در صدر این جدول محمد شادکام است، مهاجم آبادانی ها که این روزها همه هم و غم خود را روی گلزنی برای تیمش گذاشته است تاکنون توانسته 4 بار برای دست نشان و تیمش گلزنی کند، شادکام در بازی اخیر برابر پدیده نیز دبل کرد و دو بار برای صنعت نفت آبادان گلزنی کرد.


فرید بهزادی کریمی – 4 امتیاز، آرامش پس از درخشش

 


مهاجم سپاهانی ها که فصل را در بهترین حالت خود آغاز کرد در چند هفته اخیر نتوانسته برای تیمش موثر واقع شود، بهزادی کریمی در لیگ شانزدهم 2 برای سپاهانی ها گلزنی و 1 بار گلسازی کرده و 1 بار نیز یک پنالتی منجر به گل برای این تیم به دست آورده است.


ایوب کلانتری – 4 امتیاز، پاسوری مشهدی ها

 


کلانتری که برای لیگ شانزدهم با پیراهن سیاه جامگان روانه بازی های لیگ برتر شد خیلی زود توانست نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و با پاس های خود مشهدی ها را خوشحال کند، او تاکنون 3 بار برای سیاه جامگان گلسازی و 1 بار نیز گلزنی کرده است.


میلاد جهانی – 4 امتیاز، در ادامه درخشش آبادانی ها

 


جهانی نیز با درخشش در بازی هفته اخیر توانست خود را به جمع بازیکنان بالانشین برساند، جهانی یکی از بازیکنانی است که توانسته در بازی اخیر آبادانی ها دبل کند و دو پاس گل برای بازیکنان تیمش ارسال کند. جهانی اکنون با 3 پاس گل و 1 پنالتی منجر به گل یکی از بازیکنان صدرنشین جدول ارزشمندترین ها محسوب می شود.

 

توضیح جدول:
بازیکنان به ازای هر گل و پاس بازیکنان یک امتیاز مثبت دریافت می کنند، بازیکنانی که موفق به کسب پنالتی شوند، در صورت گل شدن پنالتی، یک امتیاز مثبت (در حکم پاس گل) و در صورت از دست رفتن پنالتی نیم امتیاز مثبت دریافت می کنند.

 

تاریخ ارسال: شنبه 3 مهر 1395ساعت13:48 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب