X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

کاوه: برای استقلال شرط مالی نگذاشته ام

مهاجم استقلال می گوید برای فصل آینده شرط مالی برای تمدید قرارداد با استقلال ندارد.

                                                                                                                                     
تمدید قرارداد با کاوه رضایی، یکی از موضاعاتی است که دغدغه ی اصلی منصوریان و استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات است. روز های گذشته شایعاتی پیرامون پیشنهاد اروپایی این بازیکن و البته عدم توافق او با مسئولان استقلال درباره ی مسائل مالی مطرح شد. کاوه رضایی در واکنش به این خبر با انتشار متنی در صفحه شخصی خود نوشت: طرفدارهای خوب و عزیز استقلال در مورد اخبار چند روز اخیر فقط باید این را بگویم که سال قبل در زمان مذاکره و امضای قراداد اولیه ام و حتی در این چند روز اخیر من برای استقلال شرط مالی نگذاشته ام و نخواهم گذاشت. فقط منتظر هستم تا در زمان مناسب، برای اینده ام تصمیمی خوب بگیرم.


او در ادامه با تکذیب پیشنهاد اروپایی، عنوان کرد: حتی تا امروز هیچ پیشنهادی از هلند، کرواسی و یونان نداشته ام و صحبتی نکرده ام تمام این اخبار و شایعات را تکذیب میکنم.


هر چند کاوه رضایی در صحبت های خود اشاره ای به تمدید قرارداد با استقلال نکرده اما تکذیب پیشنهادات خارجی و عدم شرط مالی موضوعی است که برای هواداران استقلال در روزهای تلخ بعد از شکست سنگین برابر العین، می تواند یک اتفاق خوب تعبیر شود. رضایی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر عملکرد بسیار خوبی برای استقلال داشت و تمدید قرارداد با او می تواند برای آبی ها یک اتفاق مهم باشد.


تاریخ ارسال: دوشنبه 15 خرداد 1396ساعت22:22 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب