نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

مسی بهترین قرارداد مالی تاریخ فوتبال را بست

رئیس باشگاه بارسلونا تایید کرد که لیونل مسی در حال حاضر بیشترین دریافتی را در میان بازیکنان فوتبال دارد.

                                                                                                                                   
لیونل مسی چند روز پیش قراردادش با بارسا را تا 2021 تمدید کرد و حقوق سالانه او نیز افزایش قابل توجهی یافت. این رقم که البته هنوز فاش نشده و تخمین زده می شود که 10 درصد کل بودجه ورزشی بارسا را شامل شود، مسی را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ فوتبال بدل می کند.

 

 

 

 

بارتومئو در مورد روند تمدید قرارداد مسی گفت:« ماه ها پیش از پدر مسی خواستیم که بیاید و با ما بر سر تمدید قرارداد پسرش مذاکره کند. همه دنیا می دانند که تابستان گذشته و پس از نایب قهرمانی آرژانتین در کوپا آمه ریکا، مسی در وضعیت بدی قرار داشت و همین باعث شد تا همه چیز به تاخیر بیفتد.

 

تصمیم گرفتیم که مسی را به حال خودش بگذاریم تا با گذشت زمان همه چیز به حالت عادی برگردد. پیش از شروع فصل گذشته با پدرش تماس گرفتیم و او به ما گفت که با لئو صحبت کنیم.

با او حرف زدم و به من گفت که مشکلی برای تمدید ندارد و از این پس همه چیز در اختیار پدرش است.

روند تمدید قرارداد مسی نه بلند بود نه کوتاه؛ هرچند که دوست داشتم نتیجه نهایی را زودتر اعلام کنم. هرگز در طور مذاکرات کار به جایی نکشید که مسی بخواهد به پیشنهادات دیگر فکر کند و اطمینان داشتیم که با وی به توافق خواهیم رسید. پدر او از روساریو به بارسلونا می آمد و گاه تلفنی باهم مذاکره می کردیم. همواره ارتباط بسیار خوبی بین ما وجود داشت.

مسی بهترین قرارداد تاریخ را با ما بست و این حق او بود. در مورد بهترین بازیکن تاریخ فوتبال صحبت می کنیم و طبیعی است که برای او هرچقدر که در توانمان باشد، هزینه خواهیم کرد. او مهمترین بازیکن تاریخ باشگاه است و ما برای حفظ او حاضر بودیم هر کاری انجام دهیم.»


منبع: ورزش سه


تاریخ ارسال: جمعه 16 تیر 1396ساعت15:15 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب