X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نتایج زنده | نتایج فوتبال | لیگ برتر

آخرین اخبار ، تصاویر ، اعلام زمان و نتایج بازی های فوتبال و والیبال

دوپینگ استقلال با ویتامین شفر

سرمربی استقلال در روزهای ابتدایی حضور خود در استقلال به دنبال رفع دو نقص بزرگ است.

                                                                                                                                    
دوران مربی گری شفر در استقلال از عصر چهارشنبه با استقلال آغاز شد. سرمربی خارجی استقلالی ها بعد از 15 سال چرخه حضور مربیان ایرانی را بر هم زد تا هدایت تیم بحران زده علیرضا منصوریان را بر عهده بگیرد.

 

 

 

نارضایتی شفر از وضعیت بدنی

 

شفر دومین جلسه بازیکنان استقلال را به سالن بدنسازی منتقل کرد تا شائبه هایی درباره نارضایتی او از ضعف بدنی بازیکنان استقلال منتشر شود. شایعاتی که بعد از تمرینات روز جمعه و به ویژه شنبه این تیم  قدرت بیشتری پیدا کرد. سرمربی آلمانی استقلال در جریان جلسه با مک درموت در روز یکشنبه نیز صحبت های زیادی در این باره انجام داد.سرمربی تازه وارد استقلالی ها روز شنبه نیز بازیکنان را قبل از تمرین به سالن وزنه برد و طبق برنامه ریزی انجام داده فعلا بدنسازی و کار با وزنه در برنامه تمرینی همه روزه بازیکنان استقلال قرار دارد. شفر روز شنبه نیز برنامه پرفشاری را برای بازیکنان در نظر گرفت تا با توجه به فاصله 3 هفته تا دربی، بازیکنان را از نظر بدنی تقویت کند.

 

 

ترمیم بدنی بازیکنان، ماموریت اول شفر در استقلال است که سرمربی آبی ها خیلی جدی آن را شروع کرده و قصد دارد تا تیمی متفاوت از نظر بدنی را راهی مسابقات لیگ برتر کند.

 

 

همبازیان خود را حمایت کنید!


دومین ماموریت شفر در استقلال اما رفع یک نقص بزرگ است؛ بازی بدون توپ. سرمربی آلمانی استقلال در جریان تمرین روز شنبه بارها با متوقف کردن تمرین از بازیکنان خواسته های خود را با یک محور مطرح کرد و از آبی ها خواست تا زمانیکه توپ را در اختیار ندارند، برای موقعیت سازی تلاش کنند. شفر در بخش های مختلف تمرین بارها با فریاد بلند از بازیکنان خواست تا زمانیکه توپ در اختیار هم تیمی های آنها قرار دارد، برای حمایت از او تلاش کنند. بازی بدون توپ یکی از ضعف های بازیکنان استقلال در هفته های ابتدایی لیگ بود و شفر خیلی زود با درک این نقیصه به دنبال برطرف کردن این ضعف است.

 منبع: ورزش سه


تاریخ ارسال: یکشنبه 16 مهر 1396ساعت23:07 | نویسنده: محمدحسین | چاپ مطلب